czwartek 25 kwietnia 2024
Imieniny obchodzą: Mark, Jarosław

Polska lepsza od Kanady

0521_siatkowkaTowarzysko z Kanadą w opolskim Okrąglaku. Za nami drugi mecz polskiej reprezentacji w siatkówce. Po sobotniej przegranej w katowickim Spodku, drugi mecz towarzyski z Kanadą został rozegrany w Opolu. W pierwszym secie wygrali goście – 22 do 25. W kolejnym byli również lepsi – 27 do 29. Od trzeciego seta bardzo dobrze zaprezentowali się gospodarze wygrywając odpowiednio 25 do 17 i 25 do 18. Dzięki tej grze, polska reprezentacja pod wodzą Vitala Heynena doprowadziła do tie – breaka. Piąty set padł łupem naszych siatkarzy, którzy wygrali 15 do 9 i ostatecznie w całym spotkaniu 3:2. Z Kanadą już nie towarzysko, nasza reprezentacja będzie walczyła w Siatkarskiej Lidze Narodów już w najbliższą niedzielę o godzinie 16 w Krakowie. Dzień wcześniej w stolicy Małopolski przeciwnikiem biało – czerwonych będzie Rosja. Rozgrywki rozpoczną się od piątku. Wtedy w  katowickim Spodku przeciwnikiem Polski będzie Korea Południowa. Mecz rozpocznie się o godzinie 16. Galerię zdjęć z poniedziałkowego meczu zobaczycie na naszym facebooku.

nr konta: BGŻ BNP Paribas 93 2030 0045 1110 0000 0043 2700