środa 24 kwietnia 2024
Imieniny obchodzą: Aleksy, Horacy

Znamy zwycięzców „Patrolu Roku 2019”

patrol3 Sierż. Piotr Piwko i post. Paweł Perkowski z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, zostali zwycięzcami turnieju „Patrol Roku 2019” na Opolszczyźnie.

Do 2-dniowych zawodów stanęło 22 najlepszych patrolowców ze wszystkich komend powiatowych w naszym województwie. Konkurencjami, w jakich zmagały się pary patrolowe, były między innymi: techniki obezwładniania osób, strzelanie, bieg przełajowy i pomoc osobie rannej. Drugie miejsce zajęli funkcjonariusze z KPP Kluczbork – sierż. Maciej Janas i st. post. Rafał Borucki. Miejsce trzecie przypadło policjantom z KPP Krapkowice – st. post. Mateusz Woźniak i post. Arkadiusz Bierganowski.

Policjanci, którzy zajęli I i II miejsce, będą reprezentować nasz garnizon podczas nadchodzących zawodów ogólnokrajowych w Słupsku.

Turniej został zorganizowany przez Wydział Prewencji KWP w Opolu.