TARGI PRACY

TARGI PRACY W RADIU DOXA

– emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 10.50 i 15.50

– komunikaty na antenie mogą zawierać max 30 słów

– publikacja oferty pracy na stronie internetowej www.doxa.fm w zakładce TARGI PRACY

– na stronie internetowej umieszczamy pełną wersję ogłoszenia o pracę

Kontakt: Dział Marketingu: 77 453 83 83

Helena Chlewicka-Kluczny: 77 44 29 917

Michał Panicz: 77 44 29 915

Jolanta Spess-Zielińska: 77 44 29 916

09.19-Targi Pracy strona
MyCare24 plakat

SEZON plakat 2019 - MIESZKO RADIO

stegu

STEGU Spółka z o.o., lider w sektorze dekoracyjno-budowlanym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy do zakładu w Jełowej na stanowisku:

OPERATOR PRODUKCJI

Od kandydatów do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • chęci do działania,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • bezkonfliktowości i samodzielności.

Zakres obowiązków:

  • produkcja płytek przy zachowaniu wszelkich wymaganych norm jakościowych oraz przestrzeganiu obowiązujących zasad i przepisów,
  • kontrola jakości produkowanego wyrobu na każdym etapie produkcji zgodnie z procedurami obowiązującymi na stanowisku,
  • proponowanie usprawnień w przebiegu procesu technologicznego,
  • dbanie o odpowiedni stan surowców do produkcji.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i szkolenia,
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,
  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.

Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do wysłania CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres praca@stegu.com lub w siedzibie firmy:

Stegu Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 8

46-024 Jełowa

Prosimy o dołączenie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie o pracę Kronospan 2019

Top
Contact Form Powered By : XYZScripts.com Pozycjonowanie Opole Busy do Anglii Busy do Holandii Fenster kaufen