TARGI PRACY

TARGI PRACY W RADIU DOXA

– emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 10.50 i 15.50

– komunikaty na antenie mogą zawierać max 30 słów

– publikacja oferty pracy na stronie internetowej www.doxa.fm w zakładce TARGI PRACY

– na stronie internetowej umieszczamy pełną wersję ogłoszenia o pracę

Kontakt: Dział Marketingu 77 453 83 83

JETS Ogloszenie Praca

Narodowy Instytut Dziedzictwa poszukuje pracownika do Oddziału Terenowego w Opolu

Narodowy Instytut Dziedzictwa poszukuje pracownika do Oddziału Terenowego w Opolu.
Zakres zadań na stanowisku:
• gromadzenie, systematyzowanie i udostępnianie informacji na temat stanu zachowania i ochrony zabytków województwie opolskim,
• opracowywanie i wydawanie opinii w zakresie ochrony zabytków na użytek wewnętrzny lub na rzecz organów ochrony zabytków,
• dokumentacja dziedzictwa kulturowego, w tym cmentarzy na obszarze działalności
Oddziału Terenowego,
• opracowania redakcyjne i edycja dokumentów przygotowanych przez Oddział Terenowy,
pozyskiwanie informacji o wydarzeniach kulturalnych związanych zabytkami z obszaru
województwa opolskiego,
• archiwizacja wytwarzanych dokumentów.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie związanym z ochroną zabytków i
działalnością Narodowego Instytutu Dziedzictwa; preferowana specjalność: historyk sztuki, architekt, konserwator-zabytkoznawca; preferowana wielodyscyplinarność (np. ukończone dwa fakultety),
• znajomość systemu ochrony dziedzictwa w Polsce,
• umiejętność sporządzania opisów obiektów zabytkowych,
• znajomość problematyki ochrony zabytków oraz zasobów dziedzictwa w województwie
opolskim,
• umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnej pracy w terenie, doświadczenie organizacyjne,
• znajomość języków obcych: j. niemieckiego lub j. angielskiego,
• wysoka kultura osobista, komunikatywność, staranność, samodzielność i zaangażowanie,
• biegłość w zakresie podstawowych technik komputerowych, w tym znajomość programów graficznych i edytorskich,
• preferowane osoby mobilne, dysponujące pojazdem, który może być użyty do celów służbowych.
Wymiar zatrudnienia: pełen etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę na zastępstwo
Miejsce wykonywania pracy: Opole
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Termin składania dokumentów:  16 lutego 2018 roku
Sposób składania dokumentów:
Aplikacje prosimy przesłać na adres e-mail: info@nid.pl podając w tytule maila „rekrutacja OPOLE”.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Narodowy Instytut Dziedzictwa  moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Logo Sindbad Eurobus pion granat

Firma SINDBAD poszukuje pilotów autokarów na liniach krajowych i zagranicznych

Kim jesteśmy?

Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.

Przez wiele lat obecności na rynku przewozów udało nam się zdobyć zaufanie wielu pasażerów, a także znacznie powiększyć tabor autokarowy, który jest stale unowocześniany.

Na pokładzie każdego naszego autokaru znajduje się pilot, który czuwa nad tym, aby podróż przebiegła bez zarzutu – bezpiecznie i przyjemnie. Jako pilot autokaru naszej firmy podczas swojej pracy możesz odwiedzić takie kraje jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Monako, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Czechy, Słowenia, Włochy.

Twoją rolą będzie:

  • Przyjęcie pasażerów do autokaru, przydzielenie im miejsca
  • Przekazanie informacji przez mikrofon dotyczących przywitania/ pożegnania pasażerów, prezentacji autokaru
  • Przekazanie informacji pasażerom o trasie przejazdu i ewentualnej przesiadce
  • Dbanie o komfort i bezpieczeństwo pasażerów podczas całej podróży
  • Serwowanie napojów zimnych i gorących
  • Współpraca z kierowcami i załogami innych autokarów na trasie
  • Dokonywanie rezerwacji, sprzedaży i rozliczenia wydanych biletów

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywności
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Zdolności radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz opanowania
  • Zainteresowania geografią Europy
  • Znajomości, chociaż jednego języka obcego
  • Dyspozycyjności

Co proponujemy w zamian:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podróży zarówno po Polsce jak i do wielu europejskich miast
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Bezpłatne przejazdy szkoleniowe, w trakcie których kandydat poznaje tajniki pracy pilota liniowego
  • Pomoc i opiekę ze strony indywidualnego opiekuna
  • Szkolenie stacjonarne i niezbędne materiały szkoleniowe
  • Strój służbowy

Aktualnie poszukujemy kandydatów z takich rejonów/miejscowości jak: Opole, Wrocław, Kraków, Rzeszów, Nowy Sącz, Sanok, Elbląg, Białystok, Olsztyn oraz z całego województwa śląskiego.

Jeżeli masz dużo wolnego czasu, lubisz obcować z ludźmi, a do tego czerpiesz przyjemność z podróżowania, to wyślij swoje CV już teraz na maila: pilot@sindbad.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.) „. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Top
Contact Form Powered By : XYZScripts.com informatyka-opole.pl Busy do Anglii Busy do Holandii