Zespół

Radio Doxa – to nowa nazwa diecezjalnej rozgłośni, która chce jeszcze bardziej realizować swój program o charakterze społeczno – misyjnym. Doxa znaczy chwała, a my chcemy, by nasze fale radiowe niosły Dobrą Nowinę. Misja, informacja, rozrywka zawsze stanowiły istotny element naszego programu. Stali Słuchacze doskonale o tym wiedzą, a kolejnych postaramy się przekonać nowymi propozycjami. Zapraszam wszystkich do słuchania Doxy.

Ks. dr Krzysztof Faber, dyrektor Radia Doxa

Dyrektor

Krzysztof_Faber
ks. Krzysztof Faber
k.faber@doxa.fm

Sekretariat

Sandra_Gurbierz_90x90
Sandra Gurbierz
s.gurbierz@doxa.fm

Szef anteny


Dawid Rajwa
d.rajwa@doxa.fm

Szef muzyczny


Robert Paciorek
r.paciorek@doxa.fm

Wydawca


Sebastian Pec
s.pec@doxa.fm

Dziennikarze


Andrzej Szarometa
a.szarometa@doxa.fm

Danuta Starzec
d.starzec@doxa.fm
dominika_gorgosz3
Dominika Gorgosz
d.gorgosz@doxa.fm

Diana Bogacz-Kotulak
d.bogacz@doxa.fm

Ewa Szyndler
e.szyndler@doxa.fm

Tomasz Siniew
t.siniew@doxa.fm

Paula Lupaya
p.lupaya@doxa.fm

Księgowość


Iwona Kandziora
i.kandziora@doxa.fm

Dział promocji

Sylwia Heisig-Brzana
Sylwia Heisig-Brzana
s.heisig-brzana@doxa.fm
Mateusz_Stadnicki_90x90
Mateusz Stadnicki
m.stadnicki@doxa.fm
Justyna_Nagel_110x110
Justyna Nagel
j.nagel@doxa.fm

Joanna Ozga
j.zygadlo@doxa.fm

Dział marketingu

Michał_Panicz_90x90
Michał Panicz
m.panicz@doxa.fm

Jolanta Spess-Zielińska
j.spess-zielinska@doxa.fm

Helena Chlewicka-Kluczny
h.chlewicka-kluczny@doxa.fm

Produkcja reklam

ja2
Wojtek Glensk
w.glensk@doxa.fm

Dział IT


Waldemar Nagel
w.nagel@doxa.fm

Dariusz Geisler
d.geisler@doxa.fm

Top
Contact Form Powered By : XYZScripts.com informatyka-opole.pl