Zespół

Radio Doxa – to nowa nazwa diecezjalnej rozgłośni, która chce jeszcze bardziej realizować swój program o charakterze społeczno – misyjnym. Doxa znaczy chwała, a my chcemy, by nasze fale radiowe niosły Dobrą Nowinę. Misja, informacja, rozrywka zawsze stanowiły istotny element naszego programu. Stali Słuchacze doskonale o tym wiedzą, a kolejnych postaramy się przekonać nowymi propozycjami. Zapraszam wszystkich do słuchania Doxy.

ks. dr Krzysztof Faber, dyrektor Radia Doxa

Dyrektor

Krzysztof_Faber
ks. Krzysztof Faber
k.faber@doxa.fm

Sekretariat

Sandra_Gurbierz_90x90
Sandra Gurbierz
s.gurbierz@doxa.fm

Szef anteny


Dawid Rajwa
d.rajwa@doxa.fm

Wydawca


Sebastian Pec
s.pec@doxa.fm

Dziennikarze


Andrzej Szarometa
a.szarometa@doxa.fm

Danuta Starzec
d.starzec@doxa.fm
dominika_gorgosz3
Dominika Gorgosz
d.gorgosz@doxa.fm

Diana Bogacz-Kotulak
d.bogacz@doxa.fm

Ewa Szyndler
e.szyndler@doxa.fm

Tomasz Siniew
t.siniew@doxa.fm

Marcin Polus
m.polus@doxa.fm

Ewelina Laxy
e.laxy@doxa.fm

Księgowość


Iwona Kandziora
i.kandziora@doxa.fm

Dział promocji


Katarzyna Maria Kołowrot
k.kolowrot@doxa.fm

Adam Wacławczyk
a.waclawczyk@doxa.fm

Dział marketingu

Michał_Panicz_90x90
Michał Panicz
m.panicz@doxa.fm

Jolanta Spess-Zielińska
j.spess-zielinska@doxa.fm

Produkcja reklam

ja2
Wojtek Glensk
w.glensk@doxa.fm

Dział IT


Waldemar Nagel
w.nagel@doxa.fm