Zespół

Radio Doxa to diecezjalna rozgłośnia, która od 25 lat realizuje swój program o charakterze społeczno-misyjnym.
Doxa znaczy chwała, a my chcemy, by nasze fale radiowe niosły Dobrą Nowinę. Misja, informacja i rozrywka zawsze stanowiły istotny element naszego programu. Stali Słuchacze doskonale o tym wiedzą, a wszystkich nowych postaramy się przekonać naszymi kolejnymi ciekawymi antenowymi propozycjami. Zapraszam wszystkich do słuchania Doxy.

ks. dr Krzysztof Faber
dyrektor Radia Doxa

Dyrektor

ks. dr Krzysztof Faber

ks. dr Krzysztof Faber

dyrektor rozgłośni

Administracja

Sandra Gurbierz

Sandra Gurbierz

sekretarka

Iwona Kandziora

Iwona Kandziora

księgowa

Promocja i Marketing

Katarzyna Maria Kołowrot

Katarzyna Maria Kołowrot

kierowniczka Działu Pomocji

Michał Panicz

Michał Panicz

kierownik Działu Marketingu

Jolanta Spess-Zielińska

Jolanta Spess-Zielińska

specjalistka ds. marketingu

Małgorzata Górecka

Małgorzata Górecka

specjalistka ds. public relations

Daniel Segiet

Daniel Segiet

specjalista ds. promocji

Dziennikarze

Dawid Rajwa

Dawid Rajwa

Szef anteny

d.rajwa@doxa.fm

Sebastian Pec

Sebastian Pec

Wydawca

s.pec@doxa.fm

Anna Dziaczuk

Anna Dziaczuk

reporterka

Robert Paciorek

Robert Paciorek

r.paciorek@doxa.fm

Dominika Gorgosz

Dominika Gorgosz

d.gorgosz@doxa.fm

Diana Bogacz-Kotulak

Diana Bogacz-Kotulak

d.bogacz@doxa.fm

Andrzej Szarometa

Andrzej Szarometa

a.szarometa@doxa.fm

Ewelina Laxy

Ewelina Laxy

e.laxy@doxa.fm

Marcin Polus

Marcin Polus

m.polus@doxa.fm

Ewa Szyndler

Ewa Szyndler

e.szyndler@doxa.fm

Aleksandra Kus

Aleksandra Kus

reporterka, prowadząca audycje

Tomasz Siniew

Tomasz Siniew

t.siniew@doxa.fm

Paulina Lupaya

Paulina Lupaya

DJ-ka

Studio nagrań i produkcja reklam

Wojtek Glensk

Wojtek Glensk

w.glensk@doxa.fm

Adam Wacławczyk

Adam Wacławczyk

a.waclawczyk@doxa.fm

Technika

Waldemar Nagel

Waldemar Nagel

w.nagel@doxa.fm

Dariusz Geisler

Dariusz Geisler