
Biskup opolski Andrzej Czaja zaprasza diecezjan do udziału w czuwaniu modlitewnym, które odbędzie się w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, 23 maja, w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu. Szczególne zaproszenie skierowane jest do członków wspólnot, ruchów, grup i stowarzyszeń działających na terenie diecezji. Modlitewne spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.

Diecezja Opolska