czwartek 11 czerwca 2026
Imieniny obchodzą: Barnaba, Radomił

Modlitwa i dziękczynienie. Dwa koncerty uwielbienia w Boże Ciało

materiały organizatora

4 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa odbędą się dwa Wieczory Uwielbienia. To okazja do wspólnej modlitwy, dziękczynienia i uwielbienia Boga. „Wspólnota Dawid” zaprasza do Opola-Winowa na Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się o godz. 19.00 przy ołtarzu polowym za kościołem pw. Ducha Świętego.

– Ważne jest, aby nasze „ja” nie było na pierwszym miejscu, ponieważ w tej modlitwie najważniejszy jest Jezus – niezależnie od tego, w jakiej jesteśmy kondycji – mówi Anna Borowicz, liderka wspólnoty „Dawid”. – Będziemy adorować Pana Jezusa, oddawać Mu chwałę i cześć, modlić się śpiewem, słowem oraz poprzez flagowanie. Można stanąć, podnieść ręce, usiąść albo po prostu słuchać. Myślę, że ta modlitwa porusza serce. Czasem można przepłakać cały wieczór, a czasem siedzieć z zamkniętymi oczami, ale z otwartym sercem, które mówi: „Tato”.

Tego samego dnia o godz. 19.30 na wspólną modlitwę podczas Wieczoru Uwielbienia przed kościołem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku zapraszają parafia NSPJ oraz „Wspólnota Effatha”.

Anna Borowicz:

materiały organizatora

Diecezja Opolska

Zobacz również:

Czerwono zółte logo Radia Doxa
Radio Doxa
ul. Koraszewskiego 7-9, 45-011 Opole
e-mail:
NIP 754-10-03-858 | REGON 040005377-00066
nr konta: BGŻ BNP Paribas 93 2030 0045 1110 0000 0043 2700
Sekretariat
tel.: 77 45 66 700

Marketing
tel.: 77 453 83 83
Antena
tel.: 77 45 66 777

Newsroom
tel.: 77 45 39 777
Przewozy do Holandii Busy do Anglii Naprawa komputerów Opole Busy do Holandii
Skip to content