
W Wielki Wtorek, 31 marca, odbędzie się Droga Krzyżowa osób w kryzysie bezdomności. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 19.30 w katedrze opolskiej. Rozważania Drogi Krzyżowej od kilku lat przygotowują i poprowadzą osoby z miasta Opola dotknięte kryzysem bezdomności. W nabożeństwie będzie uczestniczył biskup opolski Andrzej Czaja.