sobota 13 czerwca 2026
Imieniny obchodzą: Lucjan, Antoni

Przeżyli w małżeństwie pół wieku, w niedzielę spotkają się na modlitwie

Fot.: Radio Doxa

W Opolu odbędzie się Pielgrzymka Złotych Jubilatów Małżeńskich. Uroczysta Msza święta odbędzie się w kościele seminaryjno-akademickim.

– Złote pary będą dziękować za 50 lat wspólnego życia – mówi Monika Chrzanowska, asystentka ds. mediów Kurii Diecezji Opolskiej. – Msza święta i spotkanie wraz z małżonkami jest okazją do dziękczynienia za wspólne lata, a także do umocnienia więzi małżeńskich i rodzinnych. Szczególnym świadectwem tej uroczystości jest obecność dzieci i wnuków jubilatów, którzy razem z nimi dziękują Bogu za dar ich miłości i wierności, owocujący kolejnymi kolejnymi pokoleniami.

Liturgii będzie przewodniczył biskup pomocniczy diecezji opolskiej Rudolf Pierskała. Eucharystia rozpocznie się o godzinie 14.00.

Monika Chrzanowska:

autor: Aleksandra Kus

Zobacz również:

Czerwono zółte logo Radia Doxa
Radio Doxa
ul. Koraszewskiego 7-9, 45-011 Opole
e-mail:
NIP 754-10-03-858 | REGON 040005377-00066
nr konta: BGŻ BNP Paribas 93 2030 0045 1110 0000 0043 2700
Sekretariat
tel.: 77 45 66 700

Marketing
tel.: 77 453 83 83
Antena
tel.: 77 45 66 777

Newsroom
tel.: 77 45 39 777
Przewozy do Holandii Busy do Anglii Naprawa komputerów Opole Busy do Holandii
Skip to content