
Muzeum Diecezjalne w Opolu proponuje dziś spotkanie na temat inspiracji malarskich związanych z postacią św. Piotra. Przypomnijmy, w każdy czwartek Wielkiego Postu odbywają się spotkania z cyklu „Obraz na Wielki Post”. Prelekcje prowadzi ks. Wojciech Lippa, dyrektor Muzeum Diecezjalnego. Najbliższa okazja do wspólnej refleksji nad duchowym wymiarem sztuki już dzisiaj (12 marca) od godz. 18.30.