
Na polskich lotniskach nie zabraknie paliwa – zapewniają ich przedstawiciele. Wyjaśniają, że w Polsce jest produkowane tego typu paliwo, a rafinerie, które je wytwarzają, mają zapewnione dostawy surowca. Więcej informacji ma Aleksander Pszoniak
Przedstawiciele LOT-u zapewniają, że na razie nie ma mowy o zakłóceniach w dostawach paliw. (IAR)