
393 tysięcy uczniów ostatnich klas szkół podstawowych zakończyło pierwszy dzień egzaminu ósmoklasisty. Dzisiaj (11.05) pisali język polski. Musieli odpowiedzieć na pytania do tekstów źródłowych a także napisać wypracowanie na jeden z dwóch tematów. Zdający ze szkoły podstawowej nr 185 w Warszawie wychodzili z egzaminu zadowoleni.
Uczniowie:
Autor: IAR