poniedziałek 29 kwietnia 2024
Imieniny obchodzą: Rita, Donata

26:21 – Niemcy lepsi od opolan

0104_gwardia (MS)Po zaciętej walce Gwardia Opole przegrywa z MT Melsungen w pierwszym meczu fazy grupowej rozgrywek EHF.

Zespół z Bundesligi mocno wszedł w to spotkanie. W pierwszych minutach gry odskoczył Gwardii na 5 punktów. Opolanie jednak przezwyciężyli tremę i zaczęli z sukcesem atakować bramkę gospodarzy. Na przerwę schodzili przegrywając 10:12.

W drugiej części meczu Gwardziści pokazali swoje umiejętności, doprowadzając do remisu 16:16. Drużyny zacięcie walczyły o kolejne bramki. Ostatecznie jednak, to zespół z Bundesligi wygrał mecz 26:21. W następnym meczu Gwardia Opole zmierzy się z duńskim Bjerringbro-Silkeborg. To spotkanie odbędzie się w opolskiej Stegu Arenie 16 lutego. Kilka dni później, 22 lutego, na wyjeździe powalczą z portugalską Benficą Lizbona.

nr konta: BGŻ BNP Paribas 93 2030 0045 1110 0000 0043 2700