środa 10 czerwca 2026
Imieniny obchodzą: Bogumił, Malgorzata

Autobus w poślizgu na A4. Na szczęście nikt nie ucierpiał

Fot. KWP w Opolu

Dziś (15.02) po godzinie trzeciej w nocy autobus wpadł w poślizg i przebił bariery oddzielające pasy ruchu. Do zdarzenia doszło na 204 kilometrze autostrady w kierunku Wrocławia.

– 41-letni kierujący autokarem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Wpadł w poślizgi przebijając bariery oddzielające przeciwległe pasy ruchu. Zjechał na pas zieleni. Autokarem podróżowało 44 pasażerów oraz dwóch kierowców. Nikt nie został ranny. Na miejsce zdarzenia po godzinie 5:00 przyjechał autobus zastępczy, który zabrał podróżujących do Wrocławia – informuje asp. Przemysław Kędzior, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Kierowca autokaru był trzeźwy i został ukarany mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych.

asp. Przemysław Kędzior:

Autor: Maria Honka

 

Zobacz również:

Czerwono zółte logo Radia Doxa
Radio Doxa
ul. Koraszewskiego 7-9, 45-011 Opole
e-mail:
NIP 754-10-03-858 | REGON 040005377-00066
nr konta: BGŻ BNP Paribas 93 2030 0045 1110 0000 0043 2700
Sekretariat
tel.: 77 45 66 700

Marketing
tel.: 77 453 83 83
Antena
tel.: 77 45 66 777

Newsroom
tel.: 77 45 39 777
Przewozy do Holandii Busy do Anglii Naprawa komputerów Opole Busy do Holandii
Skip to content