
Mieszkańcy Głogówka i okolic mogą skorzystać z sztucznego lodowiska. 1 stycznia ślizgawka została uruchomiona na obiekcie Białego Orlika. Miłośnicy jazdy na łyżwach będą mogli także bezpłatnie wypożyczyć sprzęt, który został na ten rok wymieniony na nowy.
– Obiekt znajduje się przy ul. Sobieskiego. Do dyspozycji korzystających będą łyżwy do bezpłatnego wypożyczenia, w tym roku mamy nowe zestawy łyżew, a także nowością będą swoiste „pingwinki”, służące do nauki jazdy na łyżwach dla najmłodszych adeptów tej sztuki. Serdecznie zapraszamy tym bardziej, że jesteśmy jedynym tego typu obiektem w powiecie prudnickim – mówi burmistrz Głogówka Piotr Bujak.
Lodowisko w Głogówku otwarte będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 20:00, a w weekendy od 15:00 do 20:00.
Piotr Bujak:

Autor: Damian Serwuszok