
„Śpiewajmy Małemu…” – to hasło towarzyszące tegorocznemu kolędowaniu przedszkolaków, które zorganizowało Przedszkole SPSK im. św. Józefa w Opolu. Gościem honorowym spotkania był biskup pomocniczy diecezji opolskiej Rudolf Pierskała. Dzieci z opolskich przedszkoli zaśpiewały najbardziej znane kolędy i pastorałki oraz zaprezentowały swoje talenty muzyczne.








