
0922_Ociepa_Kaminski (SP)
Marcin Ociepa buduje struktury w regionie. Do Stowarzyszenia OdNowa wstąpił właśnie Artur Kamiński, obecny dyrektor Szpitala Powiatowego w Nysie. Jednocześnie z ramienia Prawa i Sprawiedliwości jest on radnym i wiceprzewodniczącym sejmiku województwa. Cała Prawica w Polsce potrzebuje dziś ludzi pro samorządowych, pro młodzieżowych, proeuropejskich i pro przedsiębiorczych. OdNowa jest zapleczem takich osób dla tej części sceny politycznej. Dlatego powiększanie się naszego grona bardzo cieszy – podkreśla Marcin Ociepa. Doskonale się rozumiemy, bo obaj wyrośliśmy z samorządu, mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej opolski poseł i Prezes OdNowy. Wiemy, że pewne rzeczy można załatwiać tu na dole. Jednak niektóre wymagają interwencji w Warszawie. Dlatego to będzie korzyść dla obu stron – zgodzili się obaj panowie. Dodajmy, że Artur Kamiński zanim został dyrektorem nyskiego szpitala, był wiceprezesem ZAK S.A., choć jak dodaje sam zainteresowany – wcześniej sprawdził się prowadząc własny biznes. Obecnie najważniejsza jest dla niego budowa nowego szpitala w Nysie.

autor: SP