
Taką możliwość będą mieli od 19 stycznia. Autobusy z oznaczeniem „komunikacja gminna” będą kursowały przez cały rok, od poniedziałku do piątku. Komunikacja jest bezpłatna dla wszystkich mieszkańców gminy. Nowa linia to realne wsparcie dla mieszkańców, ma ona ułatwić dojazd do Olesna, Opola, a także zwiększyć dostępność transportu publicznego w gminie.
Zadanie zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.
Poniżej harmonogram jazdy przewoźnika oraz wykaz przystanków, z których mieszkańcy mogą skorzystać:

info: Urząd Gminy Zębowice Facebook