
Gmina Paczków podpisała umowę na odbudowę remizy strażackiej w Dziewiętlicach. Nowy obiekt powstanie w miejscu budynku zniszczonego podczas powodzi.
autor: Anna Kurc/MG

Gmina Paczków podpisała umowę na odbudowę remizy strażackiej w Dziewiętlicach. Nowy obiekt powstanie w miejscu budynku zniszczonego podczas powodzi.
autor: Anna Kurc/MG