niedziela 14 czerwca 2026
Imieniny obchodzą: Bazyly, Eliza

Opolski Ratusz kolejny raz wesprze Fundację WOŚP

fot. Radio Doxa

W tym roku wśród fantów na licytację znalazł się m.in. voucher na wspólny trening strzelecki na Itaka Arenie z prezydentem Opola Arkadiuszem Wiśniewskim czy wejściówki VIP na szereg wydarzeń sportowych w mieście. Prezydent Opola bardzo dziękuje wszystkim ofiarodawcom i wolontariuszom.

– Z Orkiestrą jesteśmy od samego początku i mamy nadzieję, że będziemy z nią grać do końca świata i jeden dzień dłużej. Mamy mnóstwo różnych podarunków, które wylądują na aukcji. Natomiast chcę podziękować wszystkim tym, którzy te fanty ofiarowują – mówi Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola.

– Bardzo serdecznie zachęcamy do tego, aby wspierać WOŚP. To nie jest tak, że my jakoś bardzo zabiegamy o te wszystkie rzeczy. To jest tak, że dostajemy informacje od tych wszystkich organizacji, instytucji, że chcą się włączyć w dzieło Wielkiej Orkiestry i bardzo cieszymy się, że tak wiele podmiotów w tym uczestniczy – tłumaczy Łukasz Sowada, wiceprezydent Opola.

– Chciałbym podziękować ratuszowi i państwu za tą wieloletnie wsparcie finału, bo bez was nie byłby on tak wspaniały i bogaty – dodaje Szymon Łuczkiewicz, rzecznik Opolskiego Sztabu WOŚP.

Do wylicytowania są również: rower elektryczny, gadżety związane z Odrą Opole czy koszulka z autografem Łukasza Piszczka, ale to tylko część fantów oddanych do licytacji za pośrednictwem opolskiego ratusza. Finał WOŚP startuje 25 stycznia.

Arkadiusz Wiśniewski, Łukasz Sowada, Szymon Łuczkiewicz:

 

 

autor: JD

Zobacz również:

Czerwono zółte logo Radia Doxa
Radio Doxa
ul. Koraszewskiego 7-9, 45-011 Opole
e-mail:
NIP 754-10-03-858 | REGON 040005377-00066
nr konta: BGŻ BNP Paribas 93 2030 0045 1110 0000 0043 2700
Sekretariat
tel.: 77 45 66 700

Marketing
tel.: 77 453 83 83
Antena
tel.: 77 45 66 777

Newsroom
tel.: 77 45 39 777
Przewozy do Holandii Busy do Anglii Naprawa komputerów Opole Busy do Holandii
Skip to content