Miejski Zakład Komunikacji w Kędzierzynie-Koźlu przywraca możliwość zakupu biletów u kierowcy. W autobusach zlikwidowane będą też strefy wydzielone. Jak czytamy na stronie MZK, sprzedaż biletów u kierowcy ma charakter uzupełniający, a zakup będzie możliwy poza godzinami szczytu, za odliczoną gotówkę.