
Popielów inwestuje w obiekty użyteczności publicznej. W tym roku przeprowadzi termomodernizację publicznego przedszkola w Popielowie oraz budynku urzędu gminy. To pozwoli na obniżenie kosztów utrzymania obiektów. Na obie inwestycje gmina pozyskała pieniądze unijne.
– Zadania są realizowane w ramach wspólnego projektu. Termomodernizacja przedszkola publicznego w Popielowie, a także urzędu gminy w Popielowie. To są inwestycje realizowane w ramach jednego projektu 'Kompleksowa realizacja budynków użyteczności publicznej’. I tutaj przetarg na to zadanie będzie ogłaszany w pierwszym kwartale tego roku – informuje Artur Kansy, zastępca wójta gminy Popielów.
Gmina chciałaby, aby w trakcie prac urząd funkcjonował normalnie i cały czas był dostępny dla mieszkańców.
Artur Kansy:
autor: Tomasz Cichoń