poniedziałek 8 czerwca 2026
Imieniny obchodzą: Maksym, Medard

Rusza „Medyczna wyprawka”. Bezpłatne badania dla dzieci w Kędzierzynie-Koźlu przed nowym rokiem szkolnym

Zbadają dzieci przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Szpital w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza dzieci w wieku szkolnym wraz z rodzicami do udziału w akcji profilaktycznej „Medyczna wyprawka”. Wydarzenie jest rozłożone na dwa dni.

Jeśli ktoś chce skorzystać z akcji, to najpierw 26 sierpnia należy zgłosić się do jednego z dwóch punktów pobrań działających w strukturach szpitala na badanie krwi. Następnie, 27 sierpnia, z odebranymi już wynikami trzeba zgłosić się na konsultacje z lekarzem. Te będą prowadzone na Oddziale Pediatrycznym szpitala w godzinach od 9:00 do 14:00.

Udział w badaniach jest bezpłatny. Partnerem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu.

 

autor: MGP

 

Zobacz również:

Czerwono zółte logo Radia Doxa
Radio Doxa
ul. Koraszewskiego 7-9, 45-011 Opole
e-mail:
NIP 754-10-03-858 | REGON 040005377-00066
nr konta: BGŻ BNP Paribas 93 2030 0045 1110 0000 0043 2700
Sekretariat
tel.: 77 45 66 700

Marketing
tel.: 77 453 83 83
Antena
tel.: 77 45 66 777

Newsroom
tel.: 77 45 39 777
Przewozy do Holandii Busy do Anglii Naprawa komputerów Opole Busy do Holandii
Skip to content