
Pełen dobrej muzyki, pozdrowień i konkursów z nagrodami – taki był Sylwester z Radiem Doxa. Przez ostatnie godziny 2025 roku i pierwsze dwie godziny Nowego 2026 Roku poprowadził naszych słuchaczy red. Andrzej Szarometa.
Jak co roku, domowej roboty pączkami obdarowała nas pani Teresa, która z mężem odwiedziła redakcję w sylwestrowy wieczór.
Sylwestrowo-noworoczna zabawa z Radiem Doxa trwała do drugiej w nocy.
Dziękujemy, że byliście Państwo z nami.
Życzymy dobrego odbioru w rozpoczynającym się 2026 roku.
Autor: Anna Kurc/ASz

