
Australijczyk, Filipińczyk czy Serb. To tylko część artystów, którzy dziś wystąpią w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Zależało nam na tym, aby koncert Wszystkie Kolory Miasta pozwolił im zaprezentować przede wszystkim ich własną twórczość. Nawet nie tyle kraju, z którego pochodzą, ale swoją. Można powiedzieć, że chcemy, aby śpiewali utwory swojego autorstwa – zaprasza Basia Beuth z Fundacji Blues Opole.
– Rok temu, podczas naszego pierwszego spotkania tej formule okazało się, że nawet sami artyści, chcą się jakoś bardziej zintegrować, spotkać między sobą. Stąd w tym roku mniejsza sala, która powinna to ułatwić.
Koncert dziś (10 grudnia) o godzinie 18.00 w sali Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.
Basia Beuth:
Autor: DGZ/SP