
Wojciech Komarzyński nie jest już dyrektorem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Opolu.
„Moi drodzy, pragnę poinformować, że dziś (06.02 – przyp. red.) zakończyłem pełnienie funkcji Dyrektora Opolskiego Oddziału ARiMR. Pragnę podkreślić, że był to dla mnie naprawdę wyjątkowy i pełen wyzwań czas, a największą satysfakcją jest dziś dla mnie to, że kończąc tę służbę na rzecz opolskiego rolnictwa, mogę uczynić to z poczuciem dobrze wykonanej pracy i pozostawienia agencji w naprawdę dobrej kondycji” – napisał Komarzyński w notce skierowanej do mediów. Podziękował w niej również m.in. współpracownikom.
Od jutra (07.02) pracami oddziału agencji ma pokierować Tomasz Wiciak, związany jest z Polskim Stronnictwem Ludowym.
(DBK)