środa 22 maja 2024
Imieniny obchodzą: Helena, Wiesław

Wyniki II tury wyborów samorządowych na Opolszczyźnie

Fot. Radio Doxa
FREKWENCJA NA OPOLSZCZYŹNIE W II TURZE – 41,46 (W PIERWSZEJ TURZE 46,47%) – GORZEJ JEDYNIE NA DOLNYM ŚLĄSKU
WYNIKI:
POWIAT BRZESKI
GRODKÓW
MIŁOSZ KROK 53,06%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI – POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
DAMIAN MACHETA 46,94%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA DAMIAN MACHETA
———-
LUBSZA
BOGUSŁAW GĄSIOROWSKI41,50%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO
MICHAŁ MAREK 58,50% 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE ZMIANY MICHAŁ MAREK
———-
OLSZANKA
TYMOTEUSZ DREBSCHOK 62,58%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
ANETA RABCZEWSKA 37,42%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ
———-
SKARBIMIERZ
ANDRZEJ PULIT 59,76%
KOMIET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ
TOMASZ WITKOWSKI40,24%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WITKOWSKIEGO
———-
BRZEG
VIOLETTA JASKÓLSKA-PALUS 58,47%
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ
JERZY WRĘBIAK 41,53%
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC
==========
POWIAT KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI
KĘDZIERZYN-KOŹLE
SABINA NOWOSIELSKA 53,68%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ – KOALICJA OBYWATELSKA
MAREK PIASECKI 46,32%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
==========
POWIAT KRAPKOWICKI
GOGOLIN
MARCIN MADZIAŁA 47,96%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
KRZYSZTOF REINERT 52,04%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO
———-
KRAPKOWICE
ANDRZEJ KASIURA 63,73%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC”
MACIEJ SONIK 36,27%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
———-
STRZELECZKI
MAREK PIETRUSZKA 52,66%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIETRUSZKI
TOMASZ KŁOŚ 47,34%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO
———-
ZDZIESZOWICE
MAŁGORZATA AMBROŻY 30,48%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY AMBROŻY
SYLWESTER GIDEL 69,52%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA GIDLA
==========
POWIAT NAMYSŁOWSKI
NAMYSŁÓW
JACEK FIOR 56,50%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
BARTŁOMIEJ STAWIARSKI 43,50%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIARSKI BARTŁOMIEJ – AKTYWNY SAMORZĄD PiS
———-
WILKÓW
GRZEGORZ HUBICKI 48,29%
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
IRENA MARSZAŁEK 51,71%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY IRENY MARSZAŁEK
==========
POWIAT NYSKI
GŁUCHOŁAZY
ROMAN SAMBOR 43,98 %
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
PAWEŁ SZYMKOWICZ 56,02%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZYMKOWICZA
———-
KAMIENNIK
KAZIMIERZ CEBRAT 56,15%
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
ANDRZEJ TORBUS 46,85%
KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” – KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
———-
OTMUCHÓW
DAMIAN NOWAKOWSKI 60,60%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKOWSKIEGO
JAN WOŹNIAK39,40%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA
———-
PAKOSŁAWICE
ADAM RACZYŃSKI 61,50%
KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” – KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY
RAFAŁ STALIŚ 38,50%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA STALIŚ
———-
SKOROSZYCE
BARBARA DYBCZAK 53,38%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
MARZENA OSTACHOWSKA-BŁOCH 46,62%
KOMITET WYBORCZY „POZYTYWNI” – KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY  KO
==========
POWIAT OLESKI
PRASZKA
WŁODZIMIERZ STOCHNIAŁEK 61,96%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI – POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE TRZECIA DROGA
JAROSŁAW TKACZYŃSKI 38,04%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
==========
POWIAT OPOLSKI
TARNÓW OPOLSKI
MAGDALENA CHUDOWSKA 36,05%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MUTZA
RUDOLF URBAN 63,95%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUDOLFA URBANA
———-
TUŁOWICE
JACEK PATRYS 49,27%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA PATRYSA
ANDRZEJ WESOŁOWSKI 50,73%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA
===========
POWIAT PRUDNICKI
BIAŁA
EDWARD PLICKO 60,80%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA PLICKO
DAMIAN TARNOWSKI 39,20%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY
———-
PRUDNIK
KATARZYNA CZOCHARA 36,70%
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GRZEGORZ ZAWIŚLAK 63,30%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ZAWIŚLAKA – POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
===========
POWIAT STRZELECKI
STRZELCE OPOLSKIE
HENRYK RUDNER 40,37%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY
JAN WRÓBLEWSKI 59,63%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

Zobacz również:

Czerwono zółte logo Radia Doxa
Radio Doxa
ul. Koraszewskiego 7-9, 45-011 Opole
e-mail: radio@doxa.fm
NIP 754-10-03-858 | REGON 040005377-00066
nr konta: BGŻ BNP Paribas 93 2030 0045 1110 0000 0043 2700
Sekretariat
tel.: 77 45 66 700

Marketing
tel.: 77 453 83 83
Antena
tel.: 77 45 66 777

Newsroom
tel.: 77 45 39 777
Busy do Holandii Busy do Anglii Naprawa komputerów Opole
Skip to content