
Polska zrobiła krok na drodze do wypłaty czwartej transzy z Krajowego Planu Odbudowy. Chodzi o prawie 30 miliardów złotych. Wniosek o wypłatę pozytywnie zaopiniowali przedstawiciele unijnych krajów z Komitetu Polityki Gospodarczej. Ale to jeszcze nie koniec procedur.
Z Brukseli relacjonowała Beata Płomecka. (IAR)