
Rowery przygotowane? Łańcuchy przesmarowane? Jeśli tak, to w sobotni poranek ruszajcie na XIX Pielgrzymkę Rajd Rowerowy na Górę Świętej Anny! Do babci Anny przyjeżdżają miłośnicy dwóch kółek z różnych miejsc w naszym regionie, ale też z województw ościennych. Jedną z grup a konkretnie z Opola prowadzi jak co roku Opolski Rajder i o szczegółach wyjazdu oraz trasy na Górę Świętej Anny, opowiedzieliśmy Wam w piątkowym poranku Radia Doxa. Naszym gościem był Sławomir Szota z Opolskiego Klubu Turystyki Rowerowej Rajder.