
W niedzielę, 10 maja, w Gogolinie odbędą się uroczystości związane z 225. rocznicą cudu przy cudownym źródle w kaplicy Matki Bożej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 nabożeństwem majowym w języku niemieckim. W programie przewidziano także koncert orkiestry Ozi Brass. Organizatorzy podkreślają, że spotkanie będzie okazją do wspólnej modlitwy i pielęgnowania wieloletniej tradycji związanej z kultem Matki Bożej w Gogolinie. O szczegółach wydarzenia na naszej antenie mówi Krystian Polański, przewodniczący DFK Gogolin.
