
Wiosna w pełni, warto poznać zatem region z bardzo bliska. Najlepiej z perspektywy dwóch kółek i własnego roweru. Mamy wiele ciekawych miejsc a do wielu z nich możemy bezpiecznie dojechać. „Infrastruktura dla rowerzystów będzie i jest dla nas priorytetem. Przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo” – zapewnia Robert Węgrzyn, członek zarządu województwa opolskiego.