W kalendarzu na dobre rządzi zima. To czas gdy musimy być przygotowani na zdecydowanie inną pogodę. Może być śnieżnie, zimno a co za tym i ślisko. Niektórzy z nas mogą doznać złamań np. rąk czy nogi. Czy za taki uszczerbek na zdrowiu możemy uzyskać odszkodowanie? Na to pytanie ale i na zagadnienia związane z odszkodowaniami odpowiadał w czasie porannego programu Radia Doxa, mecenas Wojciech Proszewski z kancelarii Suprema Lex.