
Gmina Głogówek przygotowuje się do odbudowy boiska w Racławicach Śląskich. Przypomnijmy, obiekt został uszkodzony podczas ubiegłorocznej powodzi. Samorząd otrzymał darowiznę z miasta Opola na przeprowadzenie tego zadania.
– Ogłosiliśmy przetarg i mamy nadzieję, że wkrótce rozpoczną się prace – mówi Piotr Bujak, burmistrz Głogówka
Jeżeli uda się wyłonić wykonawcę, to prace na boisku w Racławicach Śląskich rozpoczną się jeszcze w tym roku.
autor: MGP