
W Grobnikach trwa budowa nowej hali sportowej. Obiekt powstaje przy tamtejszej szkole podstawowej i ma zostać oddany do użytku jeszcze w tym roku. Inwestycja jest współfinansowana z rządowego programu Olimpia.
– Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem – mówi Adam Krupa, burmistrz Głubczyc.
Hala ma służyć nie tylko uczniom a wszystkim mieszkańcom gminy.
autor: MG