
Zakończyły się prace związane z przebudową dróg w sołectwie Dębowa. Chodzi o odcinki, które zostały uszkodzone przed laty podczas budowy kanalizacji.
– W końcu udało się je odtworzyć – mówi Tomasz Kandziora, wójt gminy Reńska Wieś.
Zadanie było realizowane przy udziale zewnętrznych środków.
autor: MG