
Namysłów inwestuje w drogi gminne. Samorząd od 2024 roku realizował duży projekt pn. „Budowa dróg na terenie Gminy Namysłów”. Po tych pracach przyszedł czas na kolejne.
– Realizujemy bieżące inwestycje, ale mamy też większe plany – mówi Jacek Fior, burmistrz Namysłowa.
W planach jest też m.in. utworzenie deptaka na odcinku od dworca PKP do Rynku, co znacząco wpłynie na komfort mieszkańców i estetykę centrum.
autor: WN/MG