
Blisko 1,5 miliona złotych trafi do gminy Głogówek na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków. Powstanie 50 tego typu instalacji. Gmina podpisała dziś (18.05) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego umowę na realizację zadania.
– To bardzo ważny program, o który mieszkańcy zabiegali od dłuższego czasu. Dzięki funduszom europejskim i współpracy z UMWO możemy odpowiadać na realne potrzeby mieszkańców – podkreśla burmistrz Piotr Bujak.
Autor: Anna Kurc