
Gmina Ujazd pozyskała 466 tysięcy złotych na budowę kolejnej trasy rowerowej, która połączy Zimną Wódkę z ulicą Polską na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej.
W budżecie gminy zabezpieczono na ten cel łącznie milion złotych. W ciągu najbliższego miesiąca ma zostać rozstrzygnięty przetarg, po czym rozpoczną się prace budowlane.
Nowa inwestycja to kolejna droga transportu rolnego utwardzana asfaltem. Trasa ma służyć nie tylko rolnikom, ale również rowerzystom, rolkarzom i mieszkańcom korzystającym z aktywnej rekreacji.
oprac. MG