W najbliższy piątek, 22 maja o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury Turystyki i Rekreacji w Popielowie odbędzie się „Koncert przy świecach”. Wystąpi rodzeństwo Iwona i Kamil oraz Karolina Buhl. Organizatorzy zapowiadają wyjątkowy, klimatyczny wieczór przy nastrojowej muzyce i świetle świec.
Podczas wydarzenia będzie można także wesprzeć działalność zespołu Euforia Popielów, kupując przygotowane przez członkinie grupy ciasta.
Wstep na koncert jest bezpłatny.

Autor: Anna Kurc