wtorek 15 czerwca 2021
Imieniny obchodzą: Wit, Jolanta

Kursy autobusowe dla mieszkańców gminy

przystanek_autobusMamy ważną i dobrą wiadomość dla mieszkańców gminy Domaszowice. Zostały tam uruchomione darmowe kursy autobusowe dla mieszkańców gminy pozwalające dotrzeć do Domaszowic (a następnie koleją do Namysłowa lub Kluczborka). Kursy są odpowiedzią na zaprzestanie świadczenia usług przez PKS Namysłów i będą się odbywały wedle poniższego rozkładu jazdy.

Trasa 1
Siemysłów 7:00
Domaszowice 7:05 (MAX, PARKING BAR, PKP)
POŁĄCZENIE KOLEJOWE DO WROCŁAWIA 7:20, DO KLUCZBORKA 7:59

Trasa 2
Domaszowice 7:05 (PKP)
Zalesie 7:07
Strzelce 7:12 (PGR, ŚWIETLICA, SKRZYŻ. SZERZYNA, była MLECZARNIA)
Domaszowice – 7:20 (PKP, PARKING BAR, LECZNICA)
POŁĄCZENIE KOLEJOWE DO KLUCZBORKA 7:59, DO WROCŁAWIA 8:28

Trasa 3
Domaszowice – 7:20 (LECZNICA)
Zofijówka – 7:25
Nowa Wieś – 7:27
Wielołęka – 7:30
Dziedzice – 7:33
Włochy – 7:35
Polkowskie – 7:38
Woskowice Górne – 7:42
Świbne – 7:45
Strzelce – 7:48 (SKRZYŻ. SZERZYNA, była MLECZARNIA)
Domaszowice – 8:00 (PKP, PARKING BAR)
POŁĄCZENIE KOLEJOWE DO WROCŁAWIA 8:28

Trasa 4
Domaszowice – 14:10 (PKP, PARKING BAR, MAX)
Siemysłów – 14:15
Domaszowice 14:20 (MAX, PARKING BAR, PKP)

Trasa 5
Domaszowice 14:20 (PKP)
Zalesie 14:22
Strzelce 14:28 (PGR, ŚWIETLICA, SKRZYŻ. SZERZYNA, była MLECZARNIA)
Domaszowice – 14:40 (PKP, PARKING BAR, LECZNICA)

Trasa 6
Domaszowice – 14:45 (LECZNICA)
Zofijówka – 14:50
Nowa Wieś – 14:52
Wielołęka – 14:55
Dziedzice – 14:58
Włochy – 15:00
Polkowskie – 15:03
Woskowice Górne – 15:10
Świbne – 15:12
Strzelce – 15:15

Zobacz również:

Czerwono zółte logo Radia Doxa
Radio Doxa
ul. Koraszewskiego 7-9, 45-011 Opole
e-mail: radio@doxa.fm
NIP 754-10-03-858 | REGON 040005377-00066
nr konta: BGŻ BNP Paribas 93 2030 0045 1110 0000 0043 2700
Sekretariat
tel.: 77 45 66 700

Marketing
tel.: 77 453 83 83
Antena
tel.: 77 45 66 777

Newsroom
tel.: 77 45 39 777
fenster günstig kaufen Pozycjonowanie Opole Busy do Anglii Busy do Holandii Busy Polska Holandia