poniedziałek 15 czerwca 2026
Imieniny obchodzą: Wit, Jolanta

Mieszkańcy gmin Ozimek i Chrząstowice zyskają nowe, bezpłatne połączenie autobusowe

Fot. Gmina Ozimek

Porozumienie w tej sprawie podpisali burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek oraz wójt gminy Chrząstowice Florian Ciecior. Dzięki temu uruchomiona zostanie linia autobusowa 3C, która połączy obie gminy.

Nowe połączenie ma ułatwić mieszkańcom codzienne dojazdy. Mieszkańcy Ozimka będą mogli wygodniej dotrzeć do miejscowości w gminie Chrząstowice i dalej w kierunku Opola. Z kolei mieszkańcy Chrząstowic zyskają łatwiejszy dostęp między innymi do przychodni, szkół czy sklepów w Ozimku.

oprac. MGP

Zobacz również:

Czerwono zółte logo Radia Doxa
Radio Doxa
ul. Koraszewskiego 7-9, 45-011 Opole
e-mail:
NIP 754-10-03-858 | REGON 040005377-00066
nr konta: BGŻ BNP Paribas 93 2030 0045 1110 0000 0043 2700
Sekretariat
tel.: 77 45 66 700

Marketing
tel.: 77 453 83 83
Antena
tel.: 77 45 66 777

Newsroom
tel.: 77 45 39 777
Przewozy do Holandii Busy do Anglii Naprawa komputerów Opole Busy do Holandii
Skip to content