
Gmina Głubczyce inwestuje w infrastrukturę sportową. Samorząd aplikuje do Ministerstwa Sportu i Turystki o środki na dwa zadania. Chodzi o modernizację istniejącego orlika oraz przebudowę szatni na stadionie miejskim.
– Oba te obiekty wymagają prac – podkreśla Adam Kurpa, burmistrz Głubczyc.
Gmina ma już zapewnienie o finansowaniu prac na orliku, czeka natomiast na rozstrzygnięcie dotyczące drugiego projektu.
autor: MG