
Muzeum Ziemi Kozielskiej już przygotowuje się do tegorocznej Nocy Muzeów. Placówka zaprasza do wspólnego świętowania 15 maja.
W programie pokazy, warsztaty inscenizację i wiele więcej. Muzeum przygotowało atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
– Rozpoczynamy o 17:00 na dziedzińcu muzeum – mówi Izabela Migocz, dyrektor zarządzająca Muzeum Ziemi Kozielskiej.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.