
Druhowie z Długomiłowic doczekają się nowego wozu strażackiego. W tym roku gmina Reńska Wieś planuje kupić nowy samochód dla tej jednostki. Na tym jednak inwestycje się nie kończą.
Konieczna będzie również modernizacja strażnicy. Jak wyjaśnia wójt gminy Reńska Wieś, Tomasz Kandziora, budynek musi zostać dostosowany tak, aby nowy pojazd mógł swobodnie parkować i bezpiecznie wyjeżdżać do akcji.
Obydwa te zadania są realizowane wyłącznie z środków z budżetu gminy.
autor: MGP