
Osoby w kryzysie bezdomności z Opola na jeden dzień zamieniły codzienność na wspólną pielgrzymkę i wypoczynek. Podopieczni łaźni Caritas Diecezji Opolskiej odwiedzają dziś (27.05) Sanktuarium świętej Rity w Głębinowie. Grupa 23 osób wyruszyła dziś rano spod opolskiej katedry. Taki wyjazd to okazja do modlitwy, spaceru, zwiedzania i chwili oddechu od trudnej rzeczywistości.













