
Gmina Ozimek planuje na ten rok kolejne inwestycje na rzecz miejscowych jednostek OSP. Chodzi nie tylko o zakup sprzętu, ale też modernizację remiz strażackich.
Jak zapowiada burmistrz Mirosław Wieszołek, jednym z zadań będzie zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Krasiejów. Gmina chce też wyremontować remizę OSP Chobie oraz dokończyć elewację garażu OSP Szczedrzyk.
W przyszłym roku remont przeprowadzony będzie w OSP Krasiejów.
Autor: MG/Anna Kurc