
W piątek, 23 maja, przy Błoniach Parafialnych w Sławięcicach odbędzie się Parafialny Festyn Rodzinny. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:30, a wstęp jest wolny.
Organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny i rodzinne atrakcje. Na scenie zaprezentują się między innymi dzieci z Publicznego Przedszkola nr 18 i PSP nr 16 w Sławięcicach, młodzież z Zespołu Szkół nr 3 oraz uczestnicy programu „The Voice Kids”. Nie zabraknie także pokazu mażoretek „Magnolia”, widowiskowego Bubble Show Angeliki Kocur znanej z programu „Mam Talent” oraz występów parafialnych zespołów muzycznych i Młodzieżowej Orkiestry Dętej Leśnica.
Wieczorem zaplanowano koncert zespołu „Chrząszcze” oraz „Krzysztof Konopka Band”, a o godzinie 21 rozpocznie się zabawa taneczna. Festyn zakończy się o 23:30.
O szczegółach mówi ks. Arnold Klita, wikariusz parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Kędzierzynie-Koźlu (Sławięcice).
