
Piknik, rajd rowerowy i koncert.
W najbliższą sobotę (9 maja) w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się piknik rodzinny organizowany przez Urząd Marszałkowski we współpracy z gminą Kędzierzyn-Koźle. To wydarzenia organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji promocyjnej Funduszowy Maj, której celem jest promocja projektów realizowanych przy wsparciu Funduszy Europejskich.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.
autor: MG