
Powiatowe Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku 13-19 lat na plener malarski. Zajęcia poprowadzi pani Bożena Kurek Di Maggio.
– To okazja m.in. do szlifowania talentu – mówi Joanna Popów-Bogdoł, dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich.
Zajęcia są bezpłatne ale trzeba się wcześniej zapisać. Można to zrobić zarówno telefonicznie – dzwoniąc do Powiatowego Centrum Kultury, bądź pisząc chciażby na profilu na Facebooku placówki.
autor: AK/MG