
4 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa odbędzie się Wieczór Uwielbienia. To okazja do wspólnej modlitwy, dziękczynienia i uwielbienia Boga. „Wspólnota Dawid” zaprasza do Opola-Winowa na Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się o godz. 19.00 przy ołtarzu polowym za kościołem pw. Ducha Świętego. O szczegółach wydarzenia na naszej antenie mówi Anna Borowicz, lider wspólnoty Dawid w Opolu.