
Jeszcze w tym roku ruszy budowa sali gimnastycznej przy szkole w Większycach. Gmina Reńska Wieś zabezpieczyła w budżecie środki na to zadanie. Samorząd stara się też o dofinasowanie. To jedyna szkoła w gminie, która do tej pory nie miała własnej sali gimnastycznej.
– Chcielibyśmy rozpocząć te zadanie już w okresie wakacyjnym – mówi Tomasz Kandziora, wójt gminy Reńska Wieś.
Jeśli uda się rozpocząć prace latem, to sala będzie gotowa w przyszłym roku.
autor: MG