środa 17 czerwca 2026
Imieniny obchodzą: Albert, Ignacy

Przy szkole w Większycach powstanie sala gimnastyczna

Fot. Radio Doxa (zdj. ilustracyjne) 

Jeszcze w tym roku ruszy budowa sali gimnastycznej przy szkole w Większycach. Gmina Reńska Wieś zabezpieczyła w budżecie środki na to zadanie. Samorząd stara się też o dofinasowanie. To jedyna szkoła w gminie, która do tej pory nie miała własnej sali gimnastycznej.

– Chcielibyśmy rozpocząć te zadanie już w okresie wakacyjnym – mówi Tomasz Kandziora, wójt gminy Reńska Wieś.

Jeśli uda się rozpocząć prace latem, to sala będzie gotowa w przyszłym roku.

autor: MG

Zobacz również:

Czerwono zółte logo Radia Doxa
Radio Doxa
ul. Koraszewskiego 7-9, 45-011 Opole
e-mail:
NIP 754-10-03-858 | REGON 040005377-00066
nr konta: BGŻ BNP Paribas 93 2030 0045 1110 0000 0043 2700
Sekretariat
tel.: 77 45 66 700

Marketing
tel.: 77 453 83 83
Antena
tel.: 77 45 66 777

Newsroom
tel.: 77 45 39 777
Przewozy do Holandii Busy do Anglii Naprawa komputerów Opole Busy do Holandii
Skip to content